עבודות גובה וסנפלינג
ייעוץ חינם:
054-2013800

שונות

עבודות ושירותים שונים

חברתינו מציעה פתרונות לכל בעיה ולכל מצב בחיים

כאשר את כל הפעולות האלה צריך לבצע בקומות הגבוהות של הבניין יש צורך בציוד מיוחד ולעבור הכשרות מסוימות על מנת לדעת איך לבצע את העבודות בצורה הבטוחה והנכונה ביותר, אשר מצד אחד תיתנה את התוצאות הטובות ביותר כפי שמצפה הלקוח ומצד שני תבוצענה באופן בטוח שלא יסכן את העובדים.

תהליך ביצוע עבודות בגובה

בערים או רחובות רבים ניתן להתרשם ממגוון עבודות גובה המבוצעות על בסיס שגרתי במבנים או בניינים גבוהים - תחזוקה של המעטפת החיצונית של הבניין, ניקוי חלונות, הרחקת יונים או מזיקים או עבודות הקשורות באיטום. העבודות מבוססות על ציוד של סנפלינג שבאמצעותו יכולים העובדים לגלוש מלמעלה עד למטה, לעצור היכן שעליהם לבצע את הפעולות הנדרשות ולהמשיך עד למטה בסיום העבודות. הציוד מותאם למשקלו של כל עובד וכמובן ישנן לא מעט חגורות ורצועות המגנות על העובד מנפילה או פגיעה.

מי יכול לבצע עבודת גובה?

כאמור, לא מספיק הציוד הרב שיש להכיר ולדעת איך לתפעל ולהכין אותו למשימה - יש צורך לעבור הדרכות והכשרות בנושא של עבודה בגובה ולכן לא כל עובד יכול להתחיל לעבוד בעבודות אלה - אלא לאחר שעבר את ההכשרות הנדרשות. כך לומד העובד מהן הנחיות הבטיחות והביטחון, איך לשמור על ציוד ועל שלומו, באיזה דרך צריך לוודא שהציוד תקין ומה לעשות במידה ומתגלה רכיב שעלול להיות פגום ולסכן את העובדים. עבודות גובה הן נושא שיש לקחת אותו ברצינות ולוודא שמי שמבצע אותו מנוסה, מיומן ומכיר את ההנחיות.

חברתנו מתמחה במגוון משימות הקשורות לנושא של עבודת גובה, עובדיה עושים שימוש בציוד חדיש ומתקדם הן על מנת לשמור על שלומן והן על מנת לוודא שהעבודה מבוצעת בתנאים הנוחים והבטוחים ביותר - על מנת להסתיים בפרק הזמן המהיר ביותר.
לקוחות רבים מעידים על ביצוע עבודות מושלם ושירות מעולה.