עבודות גובה וסנפלינג
ייעוץ חינם:
054-2013800

נקיון חלונות

ניקוי חלונות בגובה

ניקוי חלונות מקצועי בגובה לבנייני משרדים, רבי קומות, קניונים ואפילו לבתים פרטיים מוסיף המון לנראות המבנה כאשר מבצעים אותו אחת לתקופה. אנו מבצעים ניקוי חיצוני לבניינים בשיטות שונות כגון: אוסמוזה הפוכה, מנוף הרמה, סנפלינג ועוד. ניקוי חלונות בגובה יעיל מאוד נעשה בשימוש של שטיפה ולחץ מים גבוה, עד לרמה המושלמת בכדי שלא ישארו סימני אבנית על החלונות.

ניקוי חלונות בסנפלינג

ניקוי בסנפלינג מתבצע על ידי קיבוע עוגן הציוד על גג הבניין וממנו משתלשלים כלפי מטה העובדים הקשורים לרתמות ורצועות חזקות. כבלים ורצועות אלה מותאמים למבנה גופם של העובדים ולמשקל שלהם על מנת להגן עליהם כמה שרק אפשר בעת ביצוע עבודות מסוכנות שכאלה וכמובן על בטיחותם של דיירי הבניין. ניקוי החלונות מתחיל מהקומות העליונות של הבניין ואט אט משתלשלים העובדים כלפי מטה אל הקומות התחתונות וכך מסיים על הקרקע. כאשר העבודה נעשית באמצעות מנוף הרמה, יהיה שימוש באמצעים אחרים.

ניקוי חלונות בסנפלינג - מה חשוב לדעת?

כאשר מחפשים חברה המציעה שירותי בניין בגובה חשוב לוודא שהחברה מחזיקה ברשיונות והאישורים הנדרשים על פי חוק לבצע עבודות אלה, שכן לא כל אחד יכול לעשות זאת. לשם כך יש צורך לעבור הכשרות מיוחדות. בנוסף, חשוב לשאול אודות פרק הזמן שאורך ניקוי חלונות בסנפלינג על מנת להיערך וכמובן להודיע לעובדים או לכל מי שאמור להימצא בתוך הבניין בזמן הניקוי