עבודות גובה וסנפלינג
ייעוץ חינם:
054-2013800

איטום

איטום בסנפלינג

איטום של מבנים היא פעולה שדרושה בכל מבנה או בניין על מנת להגן על החלק הפנימי ממעבר של תנאי חום או קור קיצוניים. זו הסיבה שבכל בניין שיש בו אנשים חשוב מאד לבצע את האיטום והוא מבוצע בחלקו החיצוני של המבנה. בנייני מגורים או משרדים, ללא קשר לגובה או לגודל שלהם צריכים לעבור תהליך של איטום ולעיתים יש צורך בפעולות של תחזוקה שוטפת או תיקונים הקשורים לאיטום החיצוני. איך מבצעים איטום בבניינים גבוהים? על ידיי עבודות איטום בסנפלינג.

עבודות איטום בסנפלינג

עצם היותו של בניין גבוה ובעל קומות רבות לא יפטור אותו מפעולות האיטום. לשם כך יש להזמין אנשי מקצוע המנוסים ומיומנים בתחום של עבודות בגובה ויש להם את ההכשרה המתאימה לעסוק במקצוע מאתגר ומיוחד זה. לא כל אחד יכול לבצע עבודות של איטום בגובה ולשם כך צריך להחזיק רשיון ייעודי המתאים לעבודות אלה. מי שמורשה לעסוק בכך יודע כיצד לתפעל את ציוד הסנפלינג המיוחד, איך כדאי לבצע כל עבודה, שכן כל בניין שונה ממשנהו ואיך לנקוט בכל פעולות הזהירות והבטיחות הדרושות והמתאימות לאתר העבודה.

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג, איך לבחור חברה?

הדבר החשוב ביותר בתחום של עבודות המבוצעות בגובה באמצעות סנפלינג הוא שמירה על בטיחותם של העובדים ושל דיירי הבניין. לכן חשוב מאד לשאול ולהעניין מהן פעולות הזהירות הננקטות ולדרוש מנציגי החברה להציג את האישורים והרשיונות הנדרשים על פי החוק לביצוע עבודות איטום בסנפלינג. כך אפשר להיות בטוחים שהעובדים מנוסים ומיומנים בעבודות מסוג זה ואפשר יהיה לסמוך הן על מקצועיות הביצוע שלהם והן לוודא שהם יעשו כל מה שדרוש על מנת לשמור על שלומם.

איטום בגובה

איטום בגובה היא פעולה שכדאי לבצע מדי פעם או לפחות לוודא שאין פגמים בשכבת האיטום.
חברתינו מציעה שירותים של עבודות איטום בסנפלינג תוך שמירה על בטיחות ועל רמה גבוהה של עבודה. בטרם התחלנה עבודות הביצוע על הצוות לבצע ביקור באתר העבודה על מנת להיערך בצורה הנכונה והמתאימה ביותר וכך לתת ללקוח את השירות הטוב ביותר שיתאים באופן מושלם למבנה ולתנאים.